Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Szkoła w Radomierzu z nowym pokryciem dachowym

Wymiana pokrycia dachowego na budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Radomierzu to kolejna inwestycja oświatowa w tym roku.

W dniu 23 sierpnia 2021 roku miał miejsce odbiór zadania pn. „Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Radomierzu”.

Zakres prac obejmował: wymianę pokrycia dachowego z dachówki karpiówki na nowe wraz z wymianą gąsiorów, wymiana desek wiatrowych i deskowania połaci dachowej, wymiana rynien i opierzenia kominów oraz koszy, montaż nowych wyłazów dachowych, wymiana instalacji odgromowej i montaż iglic, rozebranie kominów i przemurowanie kominów cegłą klinkierową oraz wykonanie podłogi z płyty OSB na poddaszu.

Wykonawcą prac był Zakład Dekarsko-Blacharski Marek Wieczorek z Pleszewa.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 255 318, 84 zł brutto i została pokryta z budżetu gminy Przemęt.

W odbiorze uczestniczyli: Zastępca Wójta Gminy Przemęt Pan Waldemar Kalitka, Przedstawiciele Urzędu Gminy Przemęt: Pani Ewa Piechowiak i Pani Iwona Gawron, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Radomierzu Pani Patrycja Kmieciak, Wykonawca Pan Marek Wieczorek oraz Inspektor Nadzoru Pan Remigiusz Kabat.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors