Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

20-lecie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła w Siekówku

Dnia 16 października 2021 r. Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak wziął udział w uroczystościach związanych z 20-leciem funkcjonowania Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło w Siekówku.

Prezes Koła  Józef Witkiewicz, będący przez te lata organizatorem wielu przedsięwzięć, wycieczek, turnusów wypoczynkowych, festynów zaznaczył, że łącznie około 20 tysięcy osób wzięło w nich udział.

Wójt Gminy Przemęt pogratulował obecnym dostojnego jubileuszu, wręczył na ręce prezesa list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów. Zapewnił również o dalszej woli wspierania koła w realizacji jego planów i zamierzeń.

Wśród zaproszonych gości był również Starosta Powiatu Wolsztyńskiego Jacek Skrobisz, który złożył życzenia wszystkim seniorom i podziękowania za zaproszenie na tę piękną uroczystość.

Tradycją stało się również wręczanie odznaczeń i podziękowań. Złotymi Odznakami Honorowymi zostali odznaczeni najbardziej zasłużeni działacze koła:

– Jadwiga i Jan Kubala,

– Krystyna i Czesław Kostrzewa,

– Stanisław Bemka,

– Teresa Grodziska,

– Gertruda Kliem,

– Janina Cudecka.

Podczas wspólnej biesiady nie zabrakło doskonałego nastroju, wspólnych śpiewów, zabawy, a nawet tańca, bowiem dla seniorów integracja ma szczególne znaczenie.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content