Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach

2️⃣2️⃣października 2021r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia🖍. W uroczystości oprócz dyrekcji i nauczycieli, uczestniczyli: Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Przemęt Elżbieta Wita, Proboszcz Ryszard Penczyński, Inspektor Oświaty Patrycja Pabich, Dyrektor Przedszkola w Nowej Wsi Alina Piotrowska i Przedszkola w Mochach Barbara Matysiak. Na widowni zasiedli także rodzice uczniów. Pierwszoklasiści przedstawili ciekawy i wesoły program artystyczny. 🎤Były tańce, śpiew i recytacje. Dzieci złożyły okolicznościowe ślubowanie, po czym Dyrektor Małgorzata Zielińska dokonała pasowania na ucznia. A potem było mnóstwo życzeń, ciepłych słów i prezentów💐.I tak kolejna grupa uczniów przyjęta została do społeczności szkolnej.
📷Uroczystości odbywały się w pięknej, odnowionej auli szkolnej, która od kilku tygodni cieszy uczniów i nauczycieli. W wyremontowanej sali jest teraz ciepło, sucho, czysto, po prostu pięknie. Wartość prac remontowych w szkolnej auli przekroczyła kwotę 1️⃣5️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣,0️⃣0️⃣ zł.
Pierwszakom życzymy cudownych chwil spędzonych w szkole, ciekawych zajęć, interesujących doświadczeń i prawdziwych przyjaźni, a przede wszystkim szczęśliwego dzieciństwa.
W imieniu uczniów i pracowników szkoły serdecznie dziękuję Panu Wójtowi za wsparcie finansowe bez którego remont auli byłby niemożliwy.
Informację przygotowała: Joanna Koziołek i Patrycja Pabich
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content