Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Mistrzostwa Polski Młodziczek w Pile okazały się bardzo udane dla zawodniczek Judo Pohl Przemęt

W minioną sobotę w Pile odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w Judo, które jak się okazało były bardzo udane dla zawodniczek Judo Pohl Przemęt.

Szczególnie kategoria wagowa do 57 kilogramów okazała się na tych zawodach koronną dla przemęckich zawodniczek, które wywalczyły dublet. Zarówno Martyna Skorupińska jak i Kaja Sobierajska we wszystkich swoich walkach nie dały najmniejszych szans rywalkom, tym samym awansując do wielkiego finału. W nim po bratobójczym boju odrobinę lepsza okazała się Martyna Skorupińska, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski. Srebrny medal i zarazem tytuł Wicemistrzyni przypadł z kolei Kai Sobierajskiej.
Dziewczynom składamy najserdeczniejsze gratulacje, życząc jednocześnie dalszych sportowych sukcesów. Gratulacje należą się także dwójce wspaniałych trenerów, którzy dzięki swojemu ogromnemu uporowi i determinacji potrafią wykrzesać z przemęckich zawodników to co najlepsze. Jednocześnie ucząc ich tajników judo oraz motywując do ciężkiej pracy. Wielkie brawa zatem należą się Damianowi Lisiewiczowi oraz Piotrowi Sadowskiemu.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors