Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Turniej Kopa Sportowego w Kluczewie

Ostatni już w tym sezonie Turniej Kopa Sportowego odbył się 28 listopada w stolicy Kopa w Kluczewie. Tym turniejem zakończona została rywalizacja Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka. Wszystkie turnieje przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji. Graczom dopisywał humor i w przerwach chętnie dzielili się wrażeniami oraz swoim doświadczeniem w grze.

Prezes Stowarzyszenia Zdzisław Kaźmierczak jak zwykle zrobił wszystko, aby szczególnie ten turniej był atrakcyjny. W Kluczewie zawsze dopisują gracze. Przyjeżdżają z całej Wielkopolski. Tak było i tym razem. Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody, oprócz pucharów były nagrody rzeczowe (40), zostały nagrodzone wszystkie panie (9) i seniorzy powyżej 80 roku życia (9 osób). Z gratulacjami dla zawodników przyjechał Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka, Radna Gminy Przemęt Hanna Dobijata i Sołtys Kluczewa Jolanta Skoracka.
Wójt podziękował organizatorom, zaznaczając, że na wsparcie z jego strony zawsze mogą liczyć (tak było i tym razem). „Cieszę się, że przyjeżdżacie widzę że takie spotkania są potrzebne. Niech wygrywają najlepsi”.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce- Jerzy Piechowiak Kościan,
II – Edward Jankowski Wschowa,
III- Bernard Jakób Osłonin.
Wyniki G.P:
I miejsce Aleksander Majsnerowski Jutrosin,
II-miejsce-Jarosław Dominiczak Sączkowo,
III – Ryszard Suchanecki Rawicz.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors