Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

GMINA PRZEMĘT PRZYSTĄPIŁA DO PROGRAMU „WIELKOPOLSKA KARTA RODZINY”

W dniu 22 grudnia 2021 roku Gmina Przemęt podpisała Porozumienie Partnerskie z Województwem Wielkopolskim – Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu. Strony powyższego porozumienia podjęły współpracę, której celem jest realizacja Programu „Wielkopolska Karta Rodziny” wprowadzonego Uchwałą Nr X/189/19 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 15 lipca 2019 roku.

Program „Wielkopolska Karta Rodziny” jest programem działań na rzecz rodzin wielodzietnych z województwa wielkopolskiego.

Prawo do posiadania Karty przysługuje członkowi rodziny wielodzietnej, przez którą rozumie się rodzinę, w której rodzic (rodzice) lub małżonek rodzica mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek.

Wielkopolska Karta Rodziny zapewnia rodzinom wielodzietnym korzystanie
na preferencyjnych warunkach z katalogu oferty w obszarze: usług, kultury, bezpieczeństwa, edukacji, sportu i rozrywki, handlu i zdrowia poprzez system zniżek wprowadzony przez podmioty przystępujące do Programu „Wielkopolska Karta Rodziny”.

Programem „Wielkopolska Karta Rodziny” zajmuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemęcie, na którego stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące realizacji tego programu (https://przemet.ops.org.pl/)

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors