Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Koncert Noworoczny w Wieleniu

W niedzielę, 23 stycznia 2022 r. w Sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim odbył się Koncert Noworoczny pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka. Organizatorem koncertu byli: Gmina Przemęt oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Współorganizatorem: Parafia św. Wojciecha w Kaszczorze.

W muzycznym programie znalazły się najpiękniejsze kolędy polskie oraz standardy muzyki polskiej i światowej. Koncert poprowadziła Renata Brukiewicz. Wystąpili: Barbara Szelągiewicz- skrzypce, Emilia Zielińska – sopran, Mirosław Niewiadomski – tenor, Mariusz Adam Ruta – tenor.

Koncert był prawdziwą muzyczną ucztą, która w tym trudnym dla wszystkich czasie, miała wymiar ku pokrzepieniu serc. Z najlepszymi życzeniami noworocznymi, wyśpiewano nadzieję na lepsze jutro wolne od trosk związanych z pandemią. Widownia oklaskiwała artystów na stojąco. Już zapowiedziano, że z artystami, którzy koncertowali w Wieleniu dane nam będzie spotkać się niebawem – już za kilka miesięcy podczas odpustu w Wieleniu.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors