Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Gminny punkt konsultacyjno – informacyjny Programu Czyste Powietrze

Wójt Gminy Przemęt zaprasza mieszkańców do punktu konsultacyjno – informacyjnego w budynku Urzędu Gminy, który funkcjonuje w ramach rządowego Programu Czyste Powietrze.

Obsługa interesantów w punkcie konsultacyjno – informacyjnym odbywa się we wtorki i czwartki, w godz. 10.00 – 15.00 po uprzednim kontakcie pod numerem tel. 656156988 w celu ustalenia indywidualnego terminu spotkania.

Program Czyste Powietrze umożliwia pozyskanie dofinansowania m. in. na wymianę źródła ciepła w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, jego termomodernizację oraz zainstalowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej.

W gminnym punkcie konsultacyjnym mieszkańcy mają możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie oraz jego złożenie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Od dnia 25 stycznia 2022 r. wprowadzone zostały zmiany do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Niektóre zmiany mają zastosowanie również do wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach wcześniejszych wersji Programu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o ustalenie indywidualnego terminu spotkania w Urzędzie Gminy pod numerem tel. 656156988.

Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z Programu Czyste Powietrze, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie gminy Przemęt.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors