Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Andrzej Grabowski w Przemęcie!

Z inicjatywy Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka tegoroczny Dzień Kobiet miał niecodzienny wymiar. W Przemęcie gościliśmy Andrzeja Grabowskiego. Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym zaprezentował się publiczności w dwóch spektaklach. Dwukrotnie sala Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie wypełniona była po brzegi!

Zainteresowanie spektaklem kabaretowym z okazji Dnia Kobiet przeszło oczekiwania organizatorów. Z uwagi na duże zainteresowanie zamiast jednego, zorganizowano dwa spektakle. Przed artystą wystąpili pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie wprowadzając publiczność w kabaretowy nastrój wieczoru. Na widowni zasiadły niemal wyłącznie panie jako to właśnie dla nich adresowany był scenariusz wtorkowego wieczoru 8 marca 2022 r.
Andrzej Grabowski bawił publiczność do łez. Talentem kabaretowym popisał się również Wójt Janusz Frąckowiak. Każda z Pań obecna na spektaklu otrzymała niespodziankę. Były to kwiaty, które z najlepszymi życzeniami wręczali Wójt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Waldemar Kalitka i panowie z GCKiB. W świetnych humorach i kwiatem na pamiątkę – tak zakończył się wieczór w Dzień Kobiet w Przemęcie!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors