Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Przemęt

27 marca 2022 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kluczewie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Przemęt. W kategorii kobiet zwyciężyła Gabriela Majer z Kluczewa, drugie miejsce zajęła Bernadeta Majer z Kluczewa, a trzecie – Karolina Obiegała – również z Kluczewa. Kategorię mężczyzn wygrał Jędrzej Skrzypek ze Śmigla, drugie miejsce zajął Błażej Pauch z Kluczewa, a trzecie – Łukasz Drgas – również z Kluczewa. Musimy nadmienić, że zwycięzcy obdarowani zostali przepięknymi pucharami, a zdobywcy miejsc IV – VI otrzymali pamiątkowe statuetki. Dla wszystkich zawodników turnieju były upominki, dzięki czemu każdy kończył zawody z uśmiechem i chęcią startu w kolejnych J. Imprezę naszą pod honorowym patronatem Wójta Gminy Przemęt uświetnił swoją obecnością Pan Jan Nowak – lekkoatleta i legendarny tenisista stołowy z Radomierza. Było nam bardzo miło gościć tak znaczącą dla naszej Gminy postać, a zawodnicy z pewnością zapamiętają jego cenne, fachowe wskazówki.
Turniej ten był okazją do premierowego występu taneczno – akrobatycznego naszych uczennic pod kierownictwem p. Bernadety Majer.

Tego samego dnia odbył się również turniej dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez LZS w Wolsztynie i ULKS „Agro” Kluczewo. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Sandra Kowalaszek z Brenna

II miejsce – Monika Wieczorek z Borku

III miejsce – Nikola Tomczak z Kluczewa

Kategoria chłopców:

I miejsce – Bartosz Skrzypczak z Brenna

II miejsce – Hubert Kasztelan z Siekowa

III miejsce – Maciej Lewandowski z Borku

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors