Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Dobre wieści, czyli kolejne inwestycje w Gminie Przemęt! Tym razem chodzi o 7 dróg.

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, iż 15 kwietnia br. w siedzibie tutejszego urzędu doszło do podpisania trzech istotnych umów związanych z poprawą infrastruktury drogowej.

To już kolejne umowy na realizację inwestycji w gminie Przemęt, w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

W imieniu Gminy Przemęt umowy z wykonawcami podpisał Zastępca Wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Przemęt Bożeny Ćwiklińskiej.

Pierwsza inwestycja, na którą podpisano umowę dotyczy zadania: utwardzenia ulicy Spokojnej i Źródlanej wraz ze zjazdami i odwodnieniem w m. Solec.
Wykonawcą w/w został Pan Jan Kruk ZPHU „KRUBET”.

Wartość umowy: 1 244 350,41 zł.

Druga inwestycja, na którą podpisano umowę dotyczy zadania: budowy ulicy Kluczewskiej i ulicy Topolowej wraz ze zjazdami i odwodnieniem powierzchniowym w m. Przemęt.
Wykonawcą w/w został Pan Jan Kruk ZPHU „KRUBET”.

Wartość umowy: 1 292 742,30 zł.

Trzecia inwestycja, na którą podpisano umowę dotyczy zadania: budowy drogi gminnej od m. Biskupice do m. Sokołowice wraz ze zjazdami i odwodnieniem powierzchniowym oraz remont drogi w m. Biskupice.           
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością reprezentowanym przez: Wojciecha Rajewskiego – Prezesa Zarządu.

Wartość umowy: 2 854 526,19 zł.

Termin realizacji w/w umów wynosi 8 miesięcy od dnia podpisania.

W dniu dzisiejszym dokonano także otwarcia ofert na zadanie pn. „Budowa ulicy Akacjowej w miejscowości Kaszczor wraz ze zjazdami i odwodnieniem powierzchniowym”.

Do realizacji tej inwestycji zgłosiło się, aż 6 chętnych przedsiębiorców. Ilość ofert wskazuje, że współpraca z gminą traktowana jest poważnie i stanowimy solidnego partnera biznesowego dla przedsiębiorców, realizujący przy tym strategiczne inwestycje gminne – mówi Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak.
O wyborze wykonawcy na to zadanie powiadomimy Państwa w najbliższym czasie.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors