Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Urząd Gminy Przemęt został wyróżniony Znakiem Jakości „Przyjazny Urząd”!

Kapituła VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Instytucji Administracji Publicznej „Przyjazny Urząd” organizowany przez Quality Institute sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Katowicach uhonorowała Urząd Gminy Przemęt za szczególną troskę o jakość obsługi klienta, wysoką kulturę pracy, nowoczesność i rzetelność w działaniu oraz innowacyjność rozwiązań w zakresie usprawniania usług publicznych. Znak jakości przyznany został na okres 12 miesięcy.

Wyróżnienie Nadzwyczajne „Diament Przywództwa” otrzymał Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak za realizację innowacyjnej strategii w zakresie motywowania pracowników i zarządzania kapitałem ludzkim.

Uroczysta Gala Finałowa Konkursu odbyła się w dniu 23 kwietnia 2021 roku w Pałacu Radziwiłłów w Krakowie – Balicach.

Wysoka jakość i fachowość obsługi klienta w jednostkach administracji jest bardzo istotna. Budowanie dobrych relacji z mieszkańcami i interesantami zewnętrznymi jest podstawą sprawnego działania całego aparatu administracyjnego. Z satysfakcją przyjąłem informację o przyznaniu wyróżnienia dla Urzędu Gminy Przemęt. Znak jakości „Przyjazny Urząd” wykorzystujemy w codziennej komunikacji z mieszkańcami i interesantami zewnętrznymi. – mówi Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors