Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wielkanoc już tuż tuż….

Z tej okazji w dniu 07 kwietnia 2022 r., w Żłobku Gminnym w Błotnicy zagościła przedświąteczna i  radosna atmosfera.
Do wspólnie spędzonego czasu zaprosiliśmy Pana Janusza Frąckowiaka Wójta Gminy Przemęt, Rodziców/Opiekunów wraz z dziećmi uczęszczającymi do żłobka oraz Panią Marlenę Samol Sołtysa Wsi Błotnica wraz z Rodzicami/Opiekunami i dziećmi wsi Błotnica.
Nasz Żłobek zamienił się w pracownię artystyczną przepełnioną wiosennymi kwiatami, kłosami, baziami oraz kolorowymi wstążkami i pisankami.
Celem warsztatów wielkanocnych było kultywowanie  tradycji Świąt Wielkanocnych poprzez własnoręcznie wykonanie palmy wielkanocnej, jak również wspólne spędzanie czasu, wzmocnienie więzi emocjonalnej, rodzinnej i społecznej. Dzieci wraz ze swoimi Rodzicami/Opiekunami z zapałem tworzyły swoje palmy rozwijając swoje zdolności manualne przy wspólnych rozmowach i degustacji  poczęstunku. Kreatywna twórczość w atmosferze zabawy, przeżyte emocje, a co najważniejsze wspólnie spędzony czas to cenne doświadczenie i okazja do poznania siebie nawzajem. Wszyscy uczestnicy na zakończenie warsztatów otrzymali upominek od zajączka, z którym mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors