Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Promesa na realizację programu „Senior+”

23 maja 2022 r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu miało miejsce podpisanie umowy o dofinansowaniu zadania realizowanego w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 edycja 2022 Moduł II – Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu „Senior+”.
Umowę na realizację zadania podpisali wspólnie z Wojewodą Wielkopolskim Michałem Zielińskim Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak oraz Skarbnik Gminy Przemęt Bożena Ćwiklińska.
▶️Program „Senior+” to wsparcie dla samorządów w tworzeniu i prowadzeniu Dziennych Domów i Klubów dla osób starszych. To naprawdę wyjątkowe miejsca. Seniorzy nie tylko spędzają w nich razem czas, ale mają też szansę na uczenie się nowych rzeczy, rozwijanie swoich pasji, uczestnictwo w różnego rodzaju zajęciach i warsztatach. I nie tylko. Dla wielu osób to drugi dom – mówiła minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak odebrał z rąk Minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg oraz Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego promesę na funkcjonowanie Domu Senior + w wysokości 7️⃣7️⃣.7️⃣6️⃣0️⃣,0️⃣0️⃣ zł.
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors