Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

FESTYN RODZINNY pod hasłem „W RODZINIE SIŁA”

12 czerwca na Stadionie „Klon” w Mochach odbył się FESTYN RODZINNY pod hasłem „W RODZINIE SIŁA”. Impreza została zorganizowana przez Radę Rodziców i Pracowników Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Mochach. Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia bardzo długo, a zaangażowanych osób w realizację tego projektu nie da się zliczyć. Pogoda była jak na zamówienie – piękna i słoneczna. Gości na stadionie całe mnóstwo, a zabawa rewelacyjna, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była loteria fantowa z ogromną ilością nagród, licytacje, przejazdy bryczką, zabawy z animatorkami „AniMiś” i „Akademii Rysia”, nauka kroków salsy i cza-czy, a także pokaz zadymionego domku i sprzętu pożarniczego przygotowanego przez strażaków Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Wolsztyna.. Dzieci do woli mogły korzystać z dmuchańców, malować twarze czy rozweselić fryzury kolorowymi warkoczykami. Na stoisku z rękodziełem można było zakupić przepiękne rzeczy wykonane przez tych, którzy zechcieli się podzielić z nami swoim talentem. Była strawa dla ducha, ale też dla ciała. Nasi niezawodni Rodzice upiekli przepyszne ciasta, była kiełbaska z grilla, pajda chleba ze smalcem i ogóreczkiem oraz bigosem przygotowanym przez nasze panie kucharki. Ogromnym powodzeniem cieszyły się przeloty helikopterem i przejażdżki autami WRAK RACE. Niewątpliwą atrakcją – szczególnie dla dzieci – był deszcz cukierków, który zapewnił nam Pan Grzesiu zrzucając je ze swojej paralotni.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do Moch na festyn, bo czas spędzony z rodziną jest tym najcenniejszym. Dziękujemy za okazane serce i Waszą hojność – tym bardziej, że zysk z festynu zostanie przeznaczony na modernizację przedszkolnego placu zabaw.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wielkiego sukcesu – sponsorom, darczyńcom, osobom z ogromnym sercem, wszystkim zaangażowanym w organizację festynu. A było Was tak wielu, że nie sposób wyliczyć…

RAZ JESZCZE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA!!! Z WAMI MOŻNA POKONAĆ KAŻDĄ PRZESZKODĘ

Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Mochach

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors