Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

W dniu 12 czerwca 2022 roku na boisku sportowym w Kluczewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze.  Organizatorem zawodów była Gmina Przemęt, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Przemęcie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczewie. Zawody rozpoczęły się o godz. 12:30. W rywalizacji wzięło udział 42 drużyny w tym 10 żeńskich. Dodatkową konkurencją był mini tor przeszkód dla drużyn z Dziecięcych Drużyn Pożarniczych oraz konkurencja o Puchar Prezesa. Natomiast w grupie MDP, C i A zostało przeprowadzone ćwiczenie bojowe.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Komisja Sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Wolsztynie bryg. mgr Romana Rembielaka. Sędzią Głównym Zawodów był mł. bryg. mgr inż. Szymon Czachnowski.

Drużyny, które zajęły miejsca na podium otrzymały nagrody, puchary i pamiątkowe dyplomy.  Ponadto każdy uczestnik z grupy MDP otrzymał przypinkę. Nagrody wręczył Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Wita, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Przemęcie dh Józef Pauch, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Hanna Dobijata oraz Sołtys wsi Kluczewo Jolanta Skoracka.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy.

Protokół końcowy

Informację przygotowała: Julita Nitschke

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors