Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Kolejne EKG trafiły do PPOZetów.

Z początkiem czerwca w UG Przemęt uroczyście przekazano dwa aparaty EKG wraz z spirometrią. Jeden z nich otrzymał PPOZ w Kaszczorze, a drugi PPOZ w Buczu.

Przy podpisaniu umów obecny był Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak przedstawiciel PPOZ w Kaszczorze Pani Maria Piotrowicz oraz przedstawiciele PPOZ w Buczu Pan Jan Baranowski i Pani Katarzyna Brocka-Baranowska.

Przypominamy, że z inicjatywy Wójta Gminy Przemęt dokonano zakupu 4 aparatów EKG wraz z spirometrią, które trafiły do PPOZ Przemęt, PPOZ Mochy, PPOZ Kaszczor i PPOZ Bucz.
Całkowity koszt zakupu wyniósł  44.000,00 zł.

Nowe aparaty służyć będą mieszkańcom gminy Przemęt, a korzystanie z nich będzie bezpłatne.
Po odpowiednim przeszkoleniu personelu medycznego, mieszkańcy będą mogli kontaktować się z wybranym ośrodkiem zdrowia w celu umówienia badania.

BTL-08 MT plus to 12 kanałowe EKG wyróżniające się nowoczesną stylistyką, funkcjonalnością  oraz łatwością obsługi. Aparat został rozbudowany o opcję spirometrii BTL-08 SPIRO PRO, służącą do wykonywania nieinwazyjnego badania pojemności płuc oraz zapisów i interpretacji tych badań z pamięci aparatu.

EKG potrafi wykryć wiele chorób serca, w tym zaburzenia rytmu serca, niedokrwienie mięśnia sercowego, czy zawał serca. Z pewnością ten nowoczesny sprzęt przyspieszy diagnostykę mieszkańców gminy Przemęt i profilaktykę kardiologiczną.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors