Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

NARADY BUDOWY NA POSZCZEGÓLNYCH INWESTYCJACH

W dniu 1 września 2022r. Zastępca Wójta Gminy Przemęt wizytował trwające roboty budowlane na terenie Gminy i oceniał  ich stopień zaawansowania. Rady budowy na poszczególnych inwestycjach są ich stałym elementem. Przy udziale przedstawicieli wykonawców, kierowników budów, inspektorów nadzoru inwestorskiego i pracowników UG Przemęt omawiany jest harmonogram i front robót budowlanych.
1.  „Budowa drogi gminnej od m. Biskupice do m. Sokołowice wraz ze zjazdami i odwodnieniem powierzchniowym oraz remont drogi w m. Biskupice” realizowana przez firmę Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. – do wykonania pozostało położenie ostatniej warstwy masy bitumicznej tzw. ścieralnej i prace wykończeniowe. Prace przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem robót.
2.  „Budowa kanalizacji sanitarnej  w m. Solec Nowy i kanalizacji sanitarnej z m. Solec Nowy do m. Nowa Wieś” – prowadzona przez firmę Budo – Instal z siedzibą w Lesznie – trwają prace związane z budową odcinka rurociągu tłocznego (bez opóźnień) oraz odcinka kanalizacji grawitacyjnej (z małymi opóźnieniami z uwagi na wysoki stan wód gruntowych w pierwszej fazie budowy).
3.  „Utwardzenie ulicy Spokojnej i  Źródlanej w miejscowości Solec” realizowana przez firmę KRUBET z Nowej Wsi, – na ulicy Spokojnej obecnie układana jest już nawierzchnia z kostki brukowej, i kanalizacja deszczowa. Prace przebiegają zgodnie z planem.
4. „ Budowa ulicy Akacjowej w miejscowości Kaszczor wraz ze zjazdami i odwodnieniem powierzchniowym” – prowadzona przez firmę: Usługi Ogólnobudowlane Zygmanowski Piotr z Perkowa. – wykonana jest w całości podbudowa na drodze, ustawione krawężniki, trwają zaawansowane prace nawierzchniowe, układanie nawierzchni drogi z kostki brukowej.
5. Budowa boiska wielofunkcyjnego na terenie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze” – prowadzona przez firmę: „Matejko Development” Sp. z o. o. Czapury. – Wykonano już prace ziemne i podbudowę płyty boiska.
Prace przebiegają zgodnie z harmonogramami prac.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors