Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Patriotyczna Szansa na Sukces

Tegoroczne Święto Niepodległości obchodziliśmy śpiewająco w formie Patriotycznej Szansy na Sukces. Wszystko odbyło się tak jak w telewizji. Było losowanie kolejności występów, tytułów piosenek, był stres, ale nade wszystko świetna zabawa. Śpiewały wszystkie klasy, wszyscy bardzo dobrze się przygotowali z 9 zaproponowanych tytułów piosenek. Do końca nie było wiadomo, która piosenka zostanie wylosowana.
Święto Niepodległości to okazja do różnych form pamięci o Ojczyźnie. To nie tylko patetyczne apele, wielogodzinne marsze itp. Miłość do Ojczyzny można wyrażać w różny sposób. U nas było właśnie tak.
Na uroczystości obecni byli: Pani Izabella Skibska z Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu UG w Przemęcie, która reprezentowała Wójta Gminy Przemęt, a także Pan Szymon Piechowiak p.o. Dyrektor GCKiB w Przemęcie.
Dziękujemy wszystkim delegacjom, pocztom sztandarowym, rodzicom, społeczności lokalnej, wszystkich uczniom, przedszkolakom, nauczycielom i pracownikom za uświetnienie swoją obecnością i zaangażowaniem w tej pięknej uroczystości.
Zdjęcia i  tekst: Szkoła Podstawowa w Kaszczorze
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors