Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Mikołajki w GCKiB w Przemęcie

Koncert Mikołajkowy 2022
Choć do Mikołajek🎅🏻 jeszcze dwa dni, mieszkańcy Gminy Przemęt postanowili świętować je już dziś.
4 grudnia o godzinie 16:00 tłumnie zebraliśmy się w sali widowiskowej GCKiB w Przemęcie, by dzięki muzyce 🎶poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Był to wyjątkowy wieczór, podczas którego zaprezentowała się nowo powstała sekcja wokalna 🎤działająca przy GCKiB w Przemęcie, prowadzona przez Pana Sebastiana Brzezińskiego. Usłyszeliśmy wiele świątecznych piosenek🎁, pastorałek, ale nie zabrakło także tradycyjnych kolęd. Koncert prowadzili P.o Dyrektora GCKiB Pan Szymon Piechowiak oraz instruktor kultury GCKiB w Przemęcie Pani Elwira Michalewicz.
W uroczystości i wspólnym kolędowaniu wzięli udział licznie mieszkańcy gminy Przemęt, ale przede wszystkim dzieci, które tuż po koncercie odwiedził i obdarował prezentami Św. Mikołaj🎅🏻. Swoją obecnością zaszczycili także: Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Elżbieta Wita, Skarbnik Gminy Przemęt Pani Bożena Ćwiklińska, Radni Rady Gminy Przemęt.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania koncertu- Panu Sebastianowi Brzezińskiemu oraz Pani Oli Zablockiej za przygotowanie dzieci, Załodze Studio Bas- za aranżacje oraz wsparcie muzyczne młodych artystów, Panu Bartoszowi Batogowi -za dbanie o oświetlenie i dźwięk podczas koncertu, TS Studio za realizacje nagrania płyty z kolędami i pastorałkami w wykonaniu dzieci z sekcji wokalnej działającej przy GCKiB w Przemęcie, Panu Bartkowi Maciołkowi- za pomoc techniczną przy nagraniu płyty oraz pracownikom GCKiB za wystrój, a także dbanie o każdy detal i całokształt uroczystości.
Szczególnie dziękujemy Wójtowi Gminy Przemęt za ogromne wsparcie finansowe, dzięki któremu sala widowiskowa przy GCKiB zyskała nową kurtynę, oświetlenie i profesjonalne nagłośnie.
Od teraz nasze koncerty zyskały na jakości🎉.

Źródło: GCKiB w Przemęcie

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors