Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

ZŁOTE GODY W GMINIE PRZEMĘT

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. To 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.
Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Właśnie z tej okazji Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak zaprosił Państwa Grażynę i Jerzego Naskręt, po to by wręczyć Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

To jedyne odznaczenie rangi państwowej nadawane przez Prezydenta RP, które otrzymać można wyłącznie we dwoje – nagroda za wytrwałość w miłości i wierności złożonej 50 lat temu przysiędze.

Na ręce dostojnych Jubilatów Wójt Gminy Przemęt złożył również list gratulacyjny, kwiaty oraz upominek, a następnie był czas na wspomnienia, na powrót do wydarzeń sprzed wielu lat, do chwil szczęśliwych i momentów trudnych. Małżonkom towarzyszyła pogoda ducha płynąca z niegasnącej miłości i poczucia zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia.

Przeżyć tyle lat ze sobą mogą tylko Ci, którzy naprawdę się kochają i szanują.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors