Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Przyznano Honorowe Odznaczenia

20 stycznia br. w Urzędzie Gminy Przemęt miało miejsce uroczyste wydarzenie – wręczenie honorowych odznak Polskiego Związku Judo. W imieniu związku, wręczenia odznaczeń dokonał wiceprezes Polskiego Związku Judo Józef Jopek.

Srebrną odznakę otrzymał st.chor.sztab. Krzysztof Mol, natomiast brązową odznakę wręczono Zastępcy Wójta Waldemarowi Kalitce, ppłk Arkadiuszowi Sułek, mjr. Kamilowi Glab, por. Łukaszowi Szeremecie oraz sierż. Beacie Wiśniewskiej.

To wyjątkowe odznaczenie uhonorowani otrzymali za wsparcie i zaangażowanie w rozwój Judo. Przemęccy zawodnicy, dzięki wsparciu władz samorządowych i nie tylko, odnoszą sukcesy na tatami, zarówno w Polsce, jak i po za granicami naszego kraju.

Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak na ręce ppłk Arkadiusza Sułka złożył podziękowanie za wieloletnią i owocną współpracę z 5 Lubuskim Pułkiem Artylerii w Sulechowie.

W spotkaniu wzięła udział najbardziej utytułowana mieszkanka Naszej Gminy szer. Katarzyna Sobierajska – złota medalistka Mistrzostw Świata w judo oraz kpr. Damian Lisiewicz – trener UKS JUDO POHL PRZEMĘT.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors