Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

Już od samego rana na ulicach miejscowości z terenu gminy Przemęt można było zauważyć wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami.
Równo o godzinie 12:00 spod sali widowiskowej GCKiB w Przemęcie wystartowały dwa konwoje orkiestrowe. W uroczystym starcie konwojów uczestniczył Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak. Wspólne granie w sali widowiskowej GCKiB rozpoczęło się o godzinie 13:00. Na scenie zobaczyć mogliśmy: przedszkolaków z Bucza, Kluczewa i Nowej Wsi, Klub Sportowy Judo Pohl Przemęt, sekcję wokalną GCKiB, mażoretki VENA, Młodzieżową Orkiestrę Dętą GCKiB, Zespół Pieśni i Tańca Kębłowo oraz Zespół WAVE z Zespołu Szkół z Przemętu. Swoimi umiejętnościami pochwalili się również strażacy z OSP Przemęt, wykonując pokaz rozcinania wraka. Podczas imprezy dzieci mogły skorzystać z malowania buzi oraz zrobienia sobie tatuaży. Pomiędzy występami i koncertami prowadzone były także licytacje, a cały dzień pełen atrakcji zwieńczyło światełko do nieba.

W tym roku podczas 31. Finału zebraliśmy 42 949,97 zł.


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, darczyńcom, wolontariuszom, a przede wszystkim osobom, które znalazły chwilę, by być z Nami w tym wspaniałym dniu jakim jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Do zobaczenia za rok! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors