Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

FESTYN RODZINNY

festyn rodzinny

27 maja w Przemęcie odbył się Festyn Rodzinny. Słoneczna pogoda zachęciła do udziału w imprezie wielu rodziców wraz z dziećmi. Festyn był okazją do wspaniałej zabawy, a jednocześnie podzielenia się dobrem i okazania wsparcia. Wszyscy pracownicy szkoły, Rada Rodziców, uczniowie oraz wspaniałomyślni darczyńcy zadbali o to, aby każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas: część artystyczna, podczas której swoje umiejętności mogli zaprezentować uczniowie SP i SPP, a także zawodnicy Klubu Pohl Judo Przemęt, smaczne kiełbaski z grilla, pyszna zupa przygotowana przez panie kucharki, ciasto w kawiarence, lody, frytki i wiele innych atrakcji. Najmłodsi mogli zaszaleć w dmuchanym zamku i ozdobić twarze kolorowymi wzorkami, a we włosy wpleść barwne warkocze. Przyszli pierwszoklasiści mogli „przełamać pierwsze lody” i zaaklimatyzować się w szkole podczas zajęć ruchowych i spacerze po szkole. Sponsorzy zadbali, aby mogły się odbyć licytacje, które wywołały wiele emocji. 

Punktem kulminacyjnym, a jednocześnie kończącym imprezę był Festiwal Kolorów, który przysporzył dzieciom i dorosłym cudowne chwile radości.

Podczas festynu udało się zebrać 14.345,42 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont kuchni.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Wicemistrzyni Olimpijska w Judo z Atlanty 1996 Aneta Szczepańska, Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak oraz Przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Wita.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors