Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Obchody jubileuszu 90-lecia OSP Mochy. Medale, odznaki i wspólna celebracja

lecie osp Mochy

Uroczyste obchody 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mochach odbyły się sobotę, 15 lipca. Wszystko rozpoczęło się od Mszy świętej w intencji strażaków z Moch. Po nabożeństwie zgromadzeni uczestnicy przeszli do restauracji Stara Mleczarnia, gdzie odbywała się główna część uroczystości.

W uznaniu wyjątkowej służby dla społeczności lokalnej, nastąpiło wręczenie honorowych medali za zasługi dla pożarnictwa. Osoby wyróżnione otrzymały brązowe, srebrne i złote medale. Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Wolsztynie przyznało Odznakę Strażak Wzorowy.

Podczas uroczystości wręczono również odznaki „Za wysługę lat” za długoletnią służbę. Strażacy zostali uhonorowani za 10, 15, 20, 25, 30, 35, 50 oraz 60 lat pełnienia służby.

90-lecie OSP Mochy nie tylko przypominało o długiej historii jednostki, ale również umacniało więzi społeczne wokół tych niezwykłych bohaterów. To wydarzenie było wyjątkową okazją do uhonorowania i celebrowania ich trudu, poświęcenia i oddania.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors