Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Diamentowe Gody. Wójt osobiście gratuluje jubilatom

Diamentowe Gody. Wójt osobiście gratuluje jubilatom

W małżeństwie, jak w kamieniu szlachetnym, najważniejsza jest trwałość. A jeśli jesteśmy świadkami związku, który przetrwał sześć dekad, z pewnością jest on porównywalny z diamentem. Wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, postanowił uczcić takie niezwykłe jubileusze dwóch par, które dołączyły do elitarnego grona małżonków obchodzących Diamentowe Gody.

Państwo Michalscy z Barchlina oraz Państwo Łukaszewscy z Siekówka są tego doskonałym przykładem. Przez 60 lat trwania małżeństwa wspólnie przeszli przez wiele wyzwań, radości, trudów i sukcesów, budując relację opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i miłości.

Podczas wizyty, Wójt Janusz Frąckowiak wręczył obu parom kwiaty oraz list gratulacyjny, wyrażając w ten sposób podziw i uznanie dla tak długotrwałego małżeństwa. Jest to zarówno dowód na silne uczucia, jakie łączą małżonków, jak i na wyjątkową zdolność do pokonywania wszelkich trudności, które niewątpliwie pojawiają się przez tak długi okres życia we dwoje.

Państwo Łukaszewscy doczekali się 3 dzieci, 5 wnuków i 6 prawnuków. Jak przyznają, ich receptą na miłość jest wzajemne zrozumienie, tolerancja i miłość. Małżonkowie lubią spędzać czas wolny przy pracach w ogrodzie. Z kolei Państwo Michalscy doczekali się 3 dzieci, 8 wnuków i 9 prawnuków. Ich receptą na miłość jest wspólna praca, wspieranie się i wzajemna zgoda. Małżonkowie lubią spędzać czas wolny na modlitwie. Dodatkową pasją jest dla nich rekreacyjne prowadzenie pasieki.

Mieszkańcy gminy Przemęt mogą być dumni z takich małżeństw, które są żywym dowodem na to, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać próbę czasu. Jest to również inspiracja dla młodszych pokoleń, by dbać o swoje relacje i wierzyć w ich trwałość.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje Państwu Michalskim i Państwu Łukaszewskim z okazji Diamentowych Godów. Niech kolejne lata przynoszą Wam jeszcze więcej wspólnych chwil szczęścia i zrozumienia.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors