Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Państwo Michałowscy świętują 68 lat małżeństwa

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Państwo Michałowscy świętują 68 lat małżeństwa

Wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, miał zaszczyt osobiście odwiedzić Państwa Irenę i Władysława Michałowskich z Przemętu. Okazja była wyjątkowa – jubileusz 68 lat pożycia małżeńskiego.

Spotkanie odbyło się w przyjaznej, serdecznej atmosferze, pełnej ciepłych chwil. Wójt przyniósł ze sobą kwiaty i list gratulacyjny dla małżonków. Janusz Frąckowiak podkreślił, że ich staż małżeński jest prawdziwym powodem do dumy.

– 68 lat to naprawdę imponujący wynik. Wasza historia to dowód na to, że prawdziwa miłość przetrwa próbę czasu – powiedział Wójt podczas spotkania.

Państwo Michałowscy z wielką chęcią dzielili się historią swojej miłości, która rozpoczęła się wiele lat temu. Opowiadali o tym, jak się poznali, jakie przeszkody musieli pokonać i jakie cudowne chwile razem przeżyli. Było mnóstwo śmiechu, radości i wzruszających wspomnień.

Jubilaci doczekali się w tym czasie pięciorga dzieci, czternaściorga wnuków i aż dwudziestu trzech prawnuków. Rodzina to dla nich najważniejsze, dlatego czas wolny zawsze spędzają wspólnie. Pan Władysław z zamiłowania jest majsterkowiczem i chętnie oddaje się temu hobby, podczas gdy Pani Irena spędza wolne chwile z książką w ręku, zatapiając się w literackich opowieściach.

Takie historie są prawdziwą inspiracją i dowodem na to, że warto dbać o swoje relacje, bo prawdziwa miłość potrafi przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors