Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Rada Budowy. Spotkanie kontrolne i konsultacje z mieszkańcami 

bucz

19 września odbyła się rada budowy, mająca na celu kontrolę postępu prac przy realizacji kluczowych inwestycji na terenie gminy. Spotkanie, organizowane z inicjatywy Wójta Gminy Przemęt, zgromadziło inspektorów, kierowników, przedstawicieli wykonawców oraz przedstawicieli Urzędu Gminy.

Delegacja wzięła pod lupę kilka kluczowych inwestycji na terenie gminy. Wśród odwiedzonych miejsc znalazły się: stadion w Buczu, budowana ścieżka rowerowa łącząca Radomierz, Błotnicę oraz Starkowo, budowa ulicy Akacjowej w Kluczewie oraz budowa ulicy Sosnowej w Nowej Wsi.

Celem takich spotkań jest nie tylko kontrola postępu prac. To przede wszystkim możliwość odpowiedzi na liczne pytania oraz spełnienie oczekiwań mieszkańców Gminy Przemęt. Wielu z nich aktywnie angażuje się w życie lokalnej społeczności, zgłaszając swoje uwagi i potrzeby dotyczące inwestycji gminnych.

Rada Budowy jest więc nie tylko formą kontroli, ale przede wszystkim mostem łączącym władze z mieszkańcami. Dzięki temu Gmina Przemęt może działać jeszcze skuteczniej i zgodnie z potrzebami społeczności, której służy.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors