Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wyjątkowy jubilat z Kaszczoru. Pan Wacław obchodzi 98 urodziny

98 urodziny

Gmina Przemęt ma powód do dumy i świętowania. Jeden z najstarszych mieszkańców naszego regionu – Pan Wacław Rzyski z Kaszczoru – obchodził niedawno swoje 98 urodziny. Z tej okazji, Jubilatowi do drzwi zapukał nikt inny, jak wójt gminy – Janusz Frąckowiak. W ręku miał piękny bukiet kwiatów i list gratulacyjny, świadczący o uznaniu i szacunku dla wyjątkowego mieszkańca.

W życiu Pana Wacława praca na roli zawsze była na pierwszym miejscu. Przez wiele lat z niesłabnącą pasją i oddaniem uprawiał swoje pola, dbając o to, by ziemia dostarczała najwyższej jakości plony. Dzięki jego wysiłkom i ciężkiej pracy wiele rodzin mogło cieszyć się zdrową żywnością.

Pan Wacław doczekał się troje dzieci, jedenastu wnuków i dwunastu prawnuków. Jego życiowy dorobek to nie tylko praca na roli, ale przede wszystkim rodzina, która jest świadectwem silnych więzi, miłości i tradycji.

Gmina Przemęt jest dumna z takich mieszkańców, jak Pan Wacław, którzy swoim życiem piszą historię naszej małej ojczyzny. Wszyscy życzymy Jubilatowi spokoju, zdrowia oraz wielu chwil spędzonych w gronie najbliższych.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors