Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Integracja na Pomorzu. Wycieczka Kół Gospodyń Wiejskich

Integracja na Pomorzu. Wycieczka Kół Gospodyń Wiejskich

Nie ma to jak udana wycieczka, aby zintegrować społeczność i spędzić czas na poznawaniu pięknych zakątków naszego kraju! Taki właśnie był cel wyjazdu zorganizowanego przez GCKiB i gminę Przemęt, w którym wzięło udział aż 95 pań i 1 pan z różnych Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. Cel? Trójmiasto!

Dwudniowa wycieczka rozpoczęła się nad wyraz wcześnie, bo już o 4.00 rano, ale radosne humory i oczekiwanie na nadchodzące atrakcje sprawiły, że nikt nie narzekał na brak snu. Pierwszym punktem programu był Gdańsk, gdzie na grupę czekał przewodnik i wspólny spacer po najważniejszych punktach miasta. Droga Królewska, Katedra, Długi Targ, Ratusz  – to tylko niektóre z miejsc, które mogli podziwiać. Nie mogło także zabraknąć wizyty przy słynnej Fontannie Neptuna oraz na Długim Pobrzeżu.

Drugi dzień wycieczki rozpoczęto od wspólnego śniadania, po którym blisko setka osób udała się do Gdyni. Skwer Kościuszki i Dar Młodzieży zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Mimo, że pogoda nie dopisywała nie zrażona tym faktem grupa udała się bezpośrednio do Sopotu, gdzie czekała na nich ulica Bohaterów Monte Cassino, Park Zdrojowy, Kuracyjny oraz słynne Molo.

Wycieczka była świetną okazją do integracji Kół Gospodyń Wiejskich z różnych miejscowości, a także do poznania kultury i historii Trójmiasta.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors