Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Wójt świętuje z seniorami

Międzynarodowy dzień osób starszych

Październik rozpoczyna się Międzynarodowym Dniem Osób Starszych. Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, z tej okazji odwiedził seniorów w GCKiB w Przemęcie. Spotkał się z członkami Klubów Seniora i DDP Senior+, dziękując za ich wkład w życie społeczne. Jak podkreślił każda taka wizyta to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim prawdziwa przyjemność i źródło wielu inspiracji.

Podczas obchodów, Centrum Medyczne Salus ufundowało bony dla seniorów do laboratorium. Zespół Szkół w Przemęcie zorganizował występy dla starszych mieszkańców.

Dzienny Dom Pomocy Senior+ oferuje zajęcia dla 20 podopiecznych. Dla wielu jest to okazja do nauki, rozwoju i nawiązania relacji. Seniorzy chętnie uczestniczą w zajęciach umysłowych oraz cieszą się z wizyt specjalistów, jak fizjoterapeutki. Współpraca z żłobkiem pozwala im na interakcję z młodszym pokoleniem.

Gmina ma też cztery Kluby Seniora, oferujące różnorodne warsztaty, z których korzysta łącznie 44 osoby. Ten dzień podkreśla znaczenie seniorów w społeczności i wartość ich doświadczenia w kształtowaniu przyszłości.
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors