Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wyjazdowe posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Przemęt

Na fotografii znajdują się członkowie Komisji Stałych Rady Gminy Przemęt, którzy oglądają siłownie RAMPA w Przemęcie. Na zdjęciu jest również Dyrektor GCKiB.

W dniu 23 października 2023 roku odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Przemęt, na którym zapoznano się z informacją dotyczącą realizacji bieżących inwestycji na terenie gminy Przemęt.  W spotkaniu uczestniczył Zastępca Wójta Waldemar Kalitka, który szczegółowo rozwinął powyższe kwestie.
W dalszej części posiedzenia komisja udała się w teren, celem zweryfikowania prowadzanych prac z zakresu omawianych inwestycji. Wizytowano m.in. stadion w Buczu, budynek siłowni w Przemęcie oraz teren przedszkola w Przemęcie, gdzie zostało wykonane utwardzenie nawierzchni wokół budynku.
Rada Gminy zapoznała się także z realizacją inwestycji drogowych- zakończoną budową drogi ulicy Akacjowej w Kluczewie oraz ulicy Ogrodowej w Popowie Starym. Komisja udała się także do Starkowa, Radomierza i Błotnicy, gdzie trwają prace związane z budową ścieżki rowerowej łączącej wspomniane miejscowości.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors