Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

50 lat razem. Złote Gody Państwa Rzonsowskich

50 lat razem. Złote Gody Państwa Rzonsowskich

Wójt gminy, Janusz Frąckowiak, miał zaszczyt gościć w Urzędzie Gminy wyjątkową parę – Państwa Rzonsowskich z Bucza, świętujących 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Państwo Jolanta i Eugeniusz Rzonsowscy, którzy przez pół wieku dzielili ze sobą zarówno dobre, jak i trudne chwile, odwiedzili Urząd Gminy, aby uczcić tę doniosłą rocznicę. Ich miłość i oddanie względem siebie jest inspiracją dla wielu mieszkańców gminy.

Z okazji Złotych Godów, wójt Janusz Frąckowiak wyraził swoje gratulacje i podziękowania dla Państwa Rzonsowskich za ich wkład w życie społeczności lokalnej. Podkreślił, jak ważne są takie momenty, które łączą pokolenia i stanowią przykład trwałych i silnych relacji.

Państwo Rzonsowscy, w swojej pięknej życiowej podróży, doczekali się dwójki dzieci, pięciorga wnuków oraz dwójki prawnuków. To właśnie rodzina jest dla nich największym skarbem. Ich pasje również są godne podziwu – zarówno podróże, które są dla nich źródłem nieustającej radości, jak i praca w ogródku, która przynosi im wiele zadowolenia i spokoju.

To spotkanie w Urzędzie Gminy Przemęt było nie tylko okazją do świętowania, ale również do refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze. Państwo Rzonsowscy są żywym przykładem, że miłość, rodzina i wspólne pasje mogą być fundamentem szczęśliwego i spełnionego życia.

Wójt gminy, w imieniu wszystkich mieszkańców, złożył jubilatom najlepsze życzenia, wręczył list gratulacyjny oraz kwiaty. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors