Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zabawa taneczna

Zdjęcie przedstawia jedną z par, która pozuje na tle ścianki. Ścianka została wykonana w charakterze drogowym. Jest czarna, zdobią ją złote światełka, opony, elementy imitujące drogę oraz napis: "ANDRZEJKI".

Wieczorek taneczny w Kluczewie był okazją do uczczenia zakończonego remontu ulicy Akacjowej. Impreza odbyła się 25 listopada w sali wiejskiej, która dosłownie w kilka minut za sprawą Rady Sołeckiej wsi Kluczewo zamieniła się w bankietową salę.

Słodki stół, loteria fantowa i pyszny tort to jedne z wielu atrakcji, które czekały na mieszkańców. Nie zabrakło też świetnej, imprezowej muzyki, którą zapewnił zespół Vacat. Takie Andrzejki można mieć co roku! A już tym bardziej jak jest taka okazja do świętowania.

Warto wspomnieć, że równocześnie podejmowano prace drogowe w innych miejscowościach. Infrastrukturę ulepszono także w Popowie Starym, Perkowie, Nowej Wsi oraz Mochach.

– Wspomniane inwestycje nie tylko zwiększą komfort, ale też bezpieczeństwo mieszkańców. Nowe nawierzchnie będą bardziej odporne na uszkodzenia i pozwolą na komfortowe użytkowanie przez wiele lat. A wszystko dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom wykorzystywanym podczas prac. W końcu komfort i bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet – mówi Janusz Frąckowiak, wójt gminy Przemęt.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors