Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Znany aktor spotkał się z mieszkańcami gminy Przemęt

Aktor pozuje do zdjęcia z osobą z widowni.

Lech Dyblik jest jednym z najbardziej charyzmatycznych aktorów ostatnich dekad. Sławę przyniosły mu role w takich filmach jak: „Noc poślubna w biały dzień”, „Kroll” oraz „Psy 2. Ostatnia krew”. Zobaczyliśmy go też w „Pierwszej miłości” oraz „Świecie według Kiepskich”.

I chociaż mogłoby się wydawać, że jego życie zawsze było idealne, nic bardziej mylnego. Uzależnienie od alkoholu mogło zniszczyć wszystko, jednak aktor nie poddał się i zawalczył o to, co najcenniejsze. Trwa w tym postanowieniu od ponad 30 lat.

Historia Lecha Dyblika dla wielu może być nie tylko ciekawa, ale też pokrzepiająca . Wójt gminy Przemęt Janusz Frąckowiak wraz z Barbarą Ścigałą – dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, postanowili zaprosić artystę na spotkanie z seniorami.

20 listopada aktor poprowadził spotkanie profilaktyczno – muzyczne. Autorski program Lecha Dyblika był czymś niezwykle interesującym.

– Spotkanie z Lechem Dyblikiem było możliwe, dzięki realizowanemu przez gminę Przemęt projektowi. Jego celem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Wśród osób, do których kierujemy warsztaty są między seniorzy z terenu gminy Przemęt – podkreśla wójt Janusz Frąckowiak.

W spotkaniu wzięły udział osoby starsze uczęszczające do Dziennego Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy, słuchacze uniwersytetu Trzeciego Wieku w Przemęcie oraz uczestnicy Klubów Seniora Gminy Przemęt z odziałam w Buczu, Kaszczorze, Mochach i Przemęcie.

Projekt „Gmina Przemęt przeciw przemocy” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors