Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Mażoretki Vena wystąpiły na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zdjęcie przedstawia obie grupy mażoretek, które pozują do zdjęcia na tle młyńskiego koła. Jedna z młodszych dziewczyn robi szpagat. Starsza grupa dziewczyn w czerwonych strojach znajduje się z przodu, natomiast młodsza w niebieskich strojach z tyłu.

W sobotę, 2 grudnia Mażoretki Vena z Przemętu wystąpiły podczas Jarmarku Świątecznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tancerki od samego początku trenują pod pieczą doświadczonych i utalentowanych trenerek Małgorzaty Kujawy oraz Karoliny Prałat.

– Dziewczyny specjalnie na tę okazję uszykowały świąteczny program. Zostały gorąco przyjęte przez osoby zwiedzające jarmark – podkreśla Małgorzata Kujawa.

Publiczność mogła podziwiać układy taneczne zarówno seniorek, jak i juniorek. Po koncercie znalazł się też czas na integrację zespołową i zwiedzanie jarmarku. Wizyta na Międzynarodowych Targach Poznańskich pomogła poczuć atmosferę zbliżających się świąt.

– Po raz kolejny jesteśmy dumni z naszych tancerek. Mażoretki Vena rozsławiają gminę Przemęt już od 10 lat. Brawa też dla niezastąpionych instruktorek! – komentuje wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors