Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Od serca dla serca. Wyjątkowa paczka od UTW Przemęt

Zdjęcie przedstawia Panią Krystynę Klawinską wraz z Panią Jadwigą Kasperską. Panie pozują do zdjęcia. Pomiędzy nimi znajduję się duży prezent, a w tle widnieje choinka.

Święta to czas radości i ciepła, a dzięki inicjatywie Krystyny Klawinskiej, przewodniczącej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Przemęcie (UTW), ten wyjątkowy okres stanie się jeszcze piękniejszy dla  mieszkańca naszej gminy.

Choć świąteczne dekoracje, pyszne jedzenie i zimowa aura to elementy, które większość z nas kojarzy ze Świętami, dla wielu osób starszych ten czas może być trudny z powodu samotności. Właśnie dlatego działający przy GCKiB w Przemęcie UTW postanowił wyjść naprzeciw tym potrzebom.

Inicjatywa „świąteczna paczka” to projekt mający na celu dostarczenie ciepła i radości osobom starszym w naszej gminie. Podarunki, złożone przez studentów UTW, zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemęcie, skąd trafiły do osoby samotnej.

Pomysłodawczyni akcji, Krystyna Klawinska, podkreśla znaczenie takich działań, zwłaszcza w świątecznym okresie.

Ta piękna inicjatywa to przypomnienie, że święta to nie tylko czas radości i świętowania, ale także okazja do okazania empatii i wsparcia tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Działania takie jak „świąteczna paczka” są dowodem na to, że wspólnymi siłami możemy sprawić, by święta były magiczne dla każdego.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors