Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Przemęcki Stypendysta

Zdjęcie przedstawia przemęckiego stypendystę - Aleksandra Wojciechowskiego. Chłopak pozuje do zdjęcia w eleganckim stroju. W rękach trzyma Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

27 listopada w Leszczyńskiej Galerii Książki odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. To prestiżowe wyróżnienie trafia do wyjątkowo uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych, a ich sukces w nauce został uhonorowany podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Nagrody wręczał Robert Gaweł – Wielkopolski Kurator Oświaty.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, którzy nie tylko osiągają najlepsze wyniki w nauce, ale również utrzymują najwyższą średnią ocen w swoich szkołach. Wśród nich znalazł się Aleksander Wojciechowski, uczeń klasy V Technikum Ekonomicznego w Przemęcie.

Wydarzenie nie tylko nagrodziło indywidualne osiągnięcia młodych umysłów, ale również podkreśliło znaczenie nauki i ciężkiej pracy. Stypendia Prezesa Rady Ministrów to bez wątpienia nie tylko zaszczyt, ale także motywacja dla tych zdolnych uczniów do dalszego rozwijania swoich pasji i umiejętności.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors