Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Świąteczna magia. Pomocnicy Mikołaja w Urzędzie Gminy 

Zdjęcie przedstawia Wójta Gminy Przemęt wraz z dziećmi i młodzieżą z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starkowie.

W przedświątecznym czasie, pełnym radości i nadziei, Urząd Gminy w Przemęcie stał się miejscem wyjątkowych spotkań. W dniach 20 i 21 grudnia, świąteczną atmosferę do urzędu wniosły dzieci i młodzież z lokalnych placówek edukacyjnych, przynosząc ze sobą radosne życzenia i świąteczny duch.

20 grudnia, zainicjowali te spotkania najmłodsi, gdyż Urząd Gminy odwiedziły pomocnice świętego Mikołaja z Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu. Maluchy, pełne entuzjazmu i dziecięcej niewinności, przybyły z ręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi i serdecznymi życzeniami dla wójta oraz pracowników urzędu.

Następnego dnia, 21 grudnia, atmosferę świąt umocniły kolejne grupy dzieci i młodzieży. Urząd odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starkowie, z Zespołu Szkół w Przemęcie oraz przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Przemęcie. Każda z grup wniosła swój unikalny wkład w tworzenie świątecznej atmosfery oraz wręczając własnoręcznie wykonane upominki.

Wizyty te zostały ciepło przyjęte przez pracowników urzędu i wójta, którzy docenili wysiłek dzieci i młodzieży w przygotowaniu życzeń. Był to dla nich czas radości, ale także przypomnienie o wartościach, które są istotą świąt Bożego Narodzenia – miłości, dobroci i wspólnoty.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors