Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Świąteczna magia w DDPS+. Niezwykłe jasełka przedszkolaków

Fotografia przedstawia dzieci z przedszkola wraz z opiekunkami pozujących do zdjęcia.

20 grudnia Dzienny Dom Pomocy Senior+ w Przemęcie zamienił się w miejsce pełne świątecznego ciepła i wzruszeń. Okazją do tego były niezwykłe jasełka, które zaprezentowały dzieci z Przedszkola Samorządowego w Przemęcie. Mali aktorzy, przebrani za aniołki, pasterzy, króli oraz postacie z świętej rodziny, wcielili się w swoje role z niezwykłym zaangażowaniem.

W programie artystycznym, oprócz tradycyjnych kolęd i świątecznych piosenek, znalazł się również magiczny taniec z ręcznie wykonanymi lampionami, który zachwycił podopiecznych DDPS+. Talent, odwaga i radość, z jaką dzieci prezentowały swoje umiejętności, wywołały uśmiech i wzruszenie wśród seniorów oraz pozostałych gości.

Na widowni, oprócz mieszkańców domu pomocy, zasiadła reprezentacja dzieci ze Żłobka Gminnego w Błotnicy, a także Wójt Gminy Przemęt, Pan Janusz Frąckowiak oraz Pani Barbara Ścigała, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemęcie.

To wydarzenie było doskonałym przykładem świątecznego ducha i pokoleniowej solidarności, łącząc młode pokolenie z seniorami w pięknej, przedświątecznej atmosferze.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors