Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

DDPS+ świętuje. Pani Irena Wawrzyniak obchodzi 94. urodziny

Zdjęcie przedstawia Panią Irenę Wawrzyniak trzymającą róże. Na obrazku widnieje również książka autorstwa Antoniego Fornalskiego, którą otrzymała Pani Irena.

W Dziennym Domu Pobytu Senior + w Błotnicy odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, w towarzystwie Dyrektor GOPS-u, Barbary Ścigały, złożył serdeczne życzenia Pani Irenie Wawrzyniak, która w grudniu świętowała swoje 94. urodziny.
Pani Irena, która pochodzi z Perkowa, jest znana w DDPS+ z pozytywnego nastawienia i chęci do życia. Od samego początku istnienia tej instytucji jest jej aktywnym uczestnikiem. Niezależnie od wieku i ograniczeń, regularnie uczestniczy w zajęciach sportowych, wycieczkach i innych aktywnościach organizowanych przez dom.
Charakterystyczna dla Pani Ireny jest jej pasja do kolorowania skomplikowanych wzorów, zwłaszcza kwiatów, które nazywa swoim „ogrodem do kolorowania”. Codziennie po porannej herbacie i lekturze prasy, Pani Irena oddaje się tej pasji, dostarczając radości sobie i otoczeniu.
Pani Irena, wspominając swoje życie, uśmiecha się, mówiąc, że nigdy nie spodziewała się dożyć tylu lat i cieszyć się takim dobrobytem. Jej życie, wypełnione ciężką pracą na gospodarstwie, stało się inspiracją dla wielu. Jubilatka wspominając swoje młode lata, twierdzi, że przebyła tyle kilometrów, iż mogłaby okrążyć Ziemię. Jej pozytywne nastawienie i humor sprawiają, że jest ona bardzo lubiana wśród mieszkańców DDPS+.
Wójt Janusz Frąckowiak i Dyrektor Barbara Ścigała wyrazili podziw dla jej niezwykłej energii i życiowej postawy, życząc jej kolejnych lat w dobrej kondycji i niegasnącej radości życia. Spotkanie upłynęło w serdecznej i ciepłej atmosferze.
Życzymy Pani Irenie Wawrzyniak kolejnych szczęśliwych lat pełnych zdrowia, radości i energii!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors