Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Niespodzianka od wójta. 98 urodziny Pani Walentyny z Barchlina

Niespodzianka od wójta. 98 urodziny Pani Walentyny z Barchlina. Na zdjęciu wójt gminy Przemęt w towarzystwie rodziny jubilatki.

15 lutego wójt gminy, Janusz Frąckowiak, zdecydował się na osobistą wizytę u jednej z najbardziej doświadczonych życiem mieszkanek – pani Walentyny Łukaszewicz z Barchlina, która 14 lutego świętowała swoje 98. urodziny.

Wójt, pragnąc uhonorować tak wyjątkową jubilatkę, nie przybył na spotkanie z pustymi rękami. Wręczył pani Walentynie kwiaty, które jak wiadomo są jej szczególną pasją oraz list gratulacyjny. Te symboliczne gesty wywołały uśmiech na twarzy solenizantki.

Pani Walentyna Łukaszewicz, mimo swego podeszłego wieku, jest postacią bardzo znaną i lubianą w Barchlinie. Ma jedną córkę, wnuczkę oraz prawnuczkę, z którymi spędza wiele ciepłych i rodzinnych chwil. Choć w przeszłości aktywnie oddawała się czytaniu książek i prasie, a także robiła robótki ręczne, dzisiaj ze względu na stan zdrowia i wiek nie jest już w stanie realizować swoich pasji w takim stopniu jak kiedyś. Jednak, jak sama przyznaje, cieszy się życiem rodzinnym i popołudniowymi rozmowami z członkami najbliższej rodziny.

Wizyta wójta Janusza Frąckowiaka podkreśla ważność uznania i szacunku, jakie społeczność gminy Przemęt okazuje swoim najstarszym mieszkańcom. Jest to piękny gest, pokazujący, że pomimo upływu czasu i zmieniającego się świata, tradycje i ludzkie wartości pozostają niezmienne. Pani Walentyna, z życiową mądrością i doświadczeniem, jest żywym świadectwem historii i zmian, które nastąpiły w ciągu jej długiego życia.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]