Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

PPK rozbudowuje się. Nowa wiata garażowa już otwarta

na zdjęciu goście i pracownicy PPK przecinają wstęgę

1 lutego na terenie oczyszczalni prowadzonej przez Przemęckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wybudowanej wiaty garażowej. Ta znacząca inwestycja nie tylko powiększyła powierzchnię magazynową przedsiębiorstwa, ale również zapewniła optymalne warunki dla przechowywania sprzętu niezbędnego do realizacji zadań na terenie gminy Przemęt.

W oficjalnym otwarciu wzięli udział: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Krzysztof Grabowski, Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, Prezes Przemęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, Józef Kwaśniewicz, członkowie Rady Nadzorczej PPK oraz pracownicy przedsiębiorstwa.

Realizacja projektu, która kosztowała 253 652,52 zł. została w pełni sfinansowana ze środków budżetu gminy. Za wykonanie zadania odpowiadało Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Ekolbud, zapewniając wysoką jakość i trwałość nowo powstałego obiektu. Nie można również zapomnieć o pracownikach Przemęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o., którzy zajęli się zagospodarowaniem terenu wokół nowej infrastruktury, w tym jego utwardzeniem. Dzięki ich ciężkiej pracy możliwe było szybkie i skuteczne wprowadzenie nowej wiaty do użytku.

Dzięki tej inwestycji możliwe będzie nie tylko lepsze zabezpieczenie maszyn przed warunkami atmosferycznymi, ale również zwiększenie efektywności pracy pracowników, którzy na co dzień dbają o czystość i porządek w naszej gminie.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors