Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Dzień Kobiet z Formacją Chatelet. To był wieczór pełen uśmiechów i wspaniałej zabawy

8 marca 2024 roku odbyło się coroczne świętowane w gminie Przemęt! Okazja tego dnia jest wyjątkowa, bowiem to wyczekiwany przez wszystkie Panie – Dzień Kobiet.

W sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie zgromadziło się ponad 400 wyjątkowych Pań, które uczestniczyły w dwóch turach tego niezwykłego wydarzenia.

Na scenie mieliśmy przyjemność gościć kabaret Formacja Chatelet, którego występ dostarczył wszystkim zgromadzonym mnóstwo rozrywki i śmiechu. Na scenie oprócz skeczy, mogliśmy zobaczyć krótkie występy muzyczne, które z pewnością zachwyciły każdą z Pań. Występ Formacji był prawdziwą wisienką na torcie tego wyjątkowego wydarzenia.

Po występie na Panie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Solcu Nowym, który był doskonałym dopełnieniem tego  wieczoru. Dodatkowo, odbyło się rozdanie voucherów ufundowanych przez Centrum Medyczne Salus, co sprawiło, że święto było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Tradycją jest już, że każda z Pań została uhonorowana z rąk władz gminy kwiatami oraz czekoladkami, jako wyraz wdzięczności i szacunku za ich niezastąpioną rolę w społeczeństwie.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które wzięły udział w naszym święcie, tworząc niezapomniane chwile pełne radości i wspólnego świętowania. Życzymy Wam, drogie Panie, abyście zawsze pamiętały o swojej wartości i były otoczone miłością oraz wsparciem.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors