Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Dzień pełen życzeń. Pan Leon Rozynek świętuje 73. urodziny

Zdjęcie przedstawia Wójta Gminy Przemęt, który pozuje do zdjęcia z Panem Leonem. Pan Leon trzyma w ręce różę oraz książkę o Powstaniu Wielkopolskim autorstwa Antoniego Fornalskiego.

Piątego marca w Dziennym Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy rozbrzmiewały dźwięki serdecznych życzeń. W tym szczególnym dniu, podopieczni placówki oraz władze gminy Przemęt zebrały się, by świętować 73. urodziny Pana Leona Rozynka – szanowanego mieszkańca i byłego radnego gminy, który swoją obecnością i zaangażowaniem przez lata budował silne więzi społeczne.

Na tę wyjątkową okazję, z wizytą przybył Janusz Frąckowiak. Z głębokim uznaniem i ciepłem złożył Panu Leonowi najlepsze życzenia, wręczając mu również pamiątkowy upominek. To gest, który podkreśla ważność szacunku i wdzięczności dla seniorów, będących fundamentem naszej lokalnej historii i kultury.

Pan Leon Rozynek, znany w gminie Przemęt z wieloletniej działalności jako radny oraz ze swojej aktywności i towarzyskości, zdążył już zyskać sympatię mieszkańców Dziennego Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy, mimo że dołączył do nich stosunkowo niedawno.

Charakterystyczne dla pana Leona jest jego ogromne poczucie humoru i zaraźliwy uśmiech. Jego umiejętność rozśmieszania otoczenia „żartami sypiącymi się jak z rękawa” przynosi radość i ożywia codzienność w DDPS+. Pan Leon jest miłośnikiem krzyżówek, co stanowi dla niego nie tylko formę relaksu, ale także mentalnego ćwiczenia. Ważne jest również to, że czas wolny najchętniej spędza z rodziną, a szczególnie z ukochanymi wnukami

Wizyta wójta Janusza Frąckowiaka stanowi piękny przykład uznania i wsparcia ze strony lokalnych władz dla seniorów i podkreśla ważną rolę, jaką Dzienny Dom Pomocy Senior+ w Błotnicy odgrywa w życiu naszej społeczności. To miejsce, gdzie seniorzy mogą liczyć nie tylko na opiekę i wsparcie, ale także na szacunek i uznania ich życiowego dorobku.

Składamy Panu Leonowi najcieplejsze życzenia, niech życie przyniesie niekończące się powody do uśmiechu, radości, i dalszych sukcesów. Życzymy zdrowia, spokoju oraz wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors