Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Spotkanie pełne wspomnień. 97. urodziny Pana Zygmunta Muszyńskiego

Na zdjęciu wójt i pan Zygmunt, który trzyma w rękach bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny.

W miniony czwartek, 7 marca, Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, udał się z wizytą do Pana Zygmunta Muszyńskiego z Solca Nowego, aby osobiście złożyć życzenia z okazji jego 97. urodzin.

To symboliczne spotkanie nie tylko podkreśliło zasługi Pana Zygmunta dla naszej gminy, ale również ukazało solidarność i troskę wobec jej najstarszych mieszkańców. Wójt przyniósł ze sobą bukiet kwiatów oraz upominek.

Spotkanie odbyło się w niezwykle miłej atmosferze. W trakcie wizyty Wójt Janusz Frąckowiak oraz Pan Zygmunt Muszyński podzielili się wspomnieniami, rozmawiając o minionych czasach oraz obecnych wyzwaniach. Były to chwile pełne ciepła podczas których Jubilat dzielił się swoimi życiowymi przemyśleniami.

Pan Zygmunt, człowiek o szerokich zainteresowaniach, znany jest z pasji do rozwiązywania krzyżówek oraz czytania gazet.

Nie możemy zapomnieć także o rodzinie Jubilata, która towarzyszyła mu w tym szczególnym dniu. Pan Zygmunt jest dumnym ojcem, dziadkiem oraz pradziadkiem, a ich liczna rodzina świadczy o wielkim bogactwie relacji i miłości, które cenią sobie przez lata.

Z tej okazji pragniemy złożyć serdeczne życzenia dla Pana Zygmunta! Niech każdy dzień będzie dla Pana pełen radości, zdrowia i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors