Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Umowa podpisana. Będzie nowa droga w Buczu

Wójt z Panem Janem Krukiem na tle ścianki "Gmina Przemęt"

28 marca 2024 roku, Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, w obecności Skarbnika Gminy, Bożeny Ćwiklińskiej, podpisał umowę z Janem Krukiem, przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą JAN KRUK ZPHU „KRUBET”, na realizację przedsięwzięcia pod nazwą: Budowa drogi gminnej nr 572525P (ul. Akacjowa) wraz z chodnikiem, zjazdami, odwodnieniem powierzchniowym oraz kanałem technologicznym w miejscowości Bucz.

Projekt ten, opracowany przez firmę Projektowanie Dróg i Ulic Andrzej Włodarczak, zostanie zrealizowany z wykorzystaniem najnowszej wiedzy technicznej i zgodnie z obowiązującymi normami oraz standardami. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkańców gminy w zakresie infrastruktury drogowej. Inwestycja ta została dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg: „Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg – dofinansowanie zadań polegających na budowie, przebudowie lub remoncie dróg powiatowych oraz dróg gminnych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2024 rok”.

Prace mają rozpocząć się niezwłocznie po protokolarnym przekazaniu terenu budowy, a ich zakończenie przewidziane jest na 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. Nadzór nad realizacją projektu będzie sprawowany przez kierownika budowy, Tomasza Jana Łosia, specjalistę w dziedzinie drogowej bez ograniczeń, co gwarantuje wysoki poziom wykonania.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors