Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wójt odwiedził jubilatkę ze Starkowa. 98 lat Pani Marii Kruk

Wójt z jubilatką Panią Marią Kruk. Pani Maria trzyma w ręce kwiaty, list oraz książkę. W tle widać biblioteczkę Pani Marii.

W poniedziałek, 25 marca, gmina Przemęt świętowała wyjątkowe urodziny jednej ze swoich mieszkanek. Pani Maria Kruk z Starkowa obchodziła niedawno swoje 98. urodziny. Z tej okazji, nie lada niespodziankę sprawił jej sam wójt gminy, Janusz Frąckowiak, który osobiście złożył wizytę, aby złożyć najlepsze życzenia.

Wizyta wójta była pełna ciepła i serdeczności. Janusz Frąckowiak, z szacunkiem i uznaniem dla długiej historii życia pani Marii, wręczył solenizantce bukiet pięknych kwiatów oraz symboliczny upominek.

Pani Maria, choć w podeszłym wieku, nadal pielęgnuje swoje pasje. Ma za sobą bogate i pełne wyzwań życie. Swoją młodość poświęciła pracy w sklepie w Starkowie, aby później, odziedziczywszy gospodarstwo po rodzicach, całkowicie poświęcić się rolnictwu. Praca na roli była dla niej nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pasją, którą pielęgnowała z wielkim zaangażowaniem.

Pani Maria ma jedną córkę oraz wnuczkę, które są dla niej ogromnym wsparciem i źródłem radości. W wolnych chwilach jubilatka lubi oddawać się czytaniu różnorodnych artykułów, co pozwala jej pozostać na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i trendami.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors