Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

95-letni Jubilat. Pan Stanisław Wojtkowiak świętuje urodziny!

Na zdjęciu Pan Stanisław Wojtkowiak, który siedzi na krześle na środku sali, a goście wokół niego stoją w kółku.

W kwietniu gmina Przemęt świętowała wyjątkowy jubileusz – 95. urodziny Pana Stanisława Wojtkowiaka z Moch. Z tej okazji Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, udał się na uroczystość, by złożyć jubilatowi najszczersze życzenia i wyrazić ogromny szacunek dla jego niezwykłej historii życia.

Dzień ten był wyjątkowy nie tylko ze względu na piękny jubileusz, ale również ze względu na uroczystą mszę św. w intencji solenizanta, która odbyła się w kościele w Wieleniu. Następnie cała rodzina i bliscy Pana Stanisława spotkali się na przyjęciu w sali wiejskiej w Mochach.

Wójt Frąckowiak przekazał jubilatowi bukiet kwiatów i pamiątkowy upominek, życząc mu dalszych lat życia w zdrowiu i radości, otoczonym troską bliskich. Jubilat chętnie dzielił się opowieściami ze swojego bogatego życia. Z dumą podkreślał, że doczekał się 2 synów, 1 córki, 7 wnuków i 9 prawnuków.

Pan Stanisław przez wiele lat swojego życia związany był z pracą na roli, a także z dbaniem o gospodarstwo rodzinne. Nadal aktywnie wspiera swoją rodzinę w pracach rolnych, pomagając synowi i wnukowi. Pasjonuje go również przyroda i zmiany pogodowe, które mają bezpośredni wpływ na prace polowe. Jubilat jest również osobą towarzyską, która ceni sobie rozmowy i bezpośredni kontakt z innymi ludźmi.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors