Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Sportowe rozgrywki pełne emocji. Kolejny Gminny Turniej Sportowy „Biały Miś” za nami

Na fotografii widać czwórkę uczniów ze szkoły podstawowej w Mochach. Trzy dziewczynki oraz jeden chłopiec, który trzyma dyplom oraz pomarańczową piłkę do nożnej. Na dyplomie widnieje informacja, że szkoła Mochy zdobyła 2 miejsce w turnieju. Wszyscy wymienieni mają również srebrne medale, a jedna z dziewczynek trzyma puchar podczas gdy druga różową piłkę do nożnej. Wszyscy są ubrani w jednakowe stroje koloru żółto -czarnego.

25 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach odbył się Turniej o puchar Białego Misia. W zawodach uczestniczyły drużyny ze wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Przemęt.

Wójt Gminy – Pan Janusz Frąckowiak objął turniej Honorowym Patronatem i wspólnie z dyrektorem szkoły w Mochach – Panem Jerzym Bortniakiem dokonali otwarcia imprezy.

Dzieci z klas I, II, i III rywalizowały w ośmiu konkurencjach sportowych. Wykazały się niezwykłą sprawnością fizyczną i zaangażowaniem. Rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy zawodnicy byli doskonale przygotowani. Emocji było co niemiara.

Puchar Białego Misia wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kaszczorze, II miejsce zdobyli zawodnicy Szkoły Podstawowej w Mochach, a III miejsce uczniowie Szkoły Podstawowej w Buczu. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe, a zdobywcy najwyższych lokat puchar, medale i piłki do gry w piłkę nożną.

W czasie turnieju towarzyszył dzieciom prawdziwy Biały Miś, który mocno trzymał kciuki za wszystkich zawodników.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors